Jak zostać pisarzem?

Czy żeby zostać pisarzem, wystarczy napisać książkę (i trzymać ją w szufladzie)? A może trzeba ją wysłać do stu wydawców? Wydać drukiem? Jak zapewne już wiesz – nie jest to proste.

A może nie wystarczy jedna książka? A może trzeba być członkiem jakiegoś związku twórczego? Prowadzić “życie literackie”? Przesiadywać po kawiarniach i zaprzyjaźniać się z tuzami literatury?

A może koniecznie trzeba trafić z książką na listę bestsellerów? Albo przynajmniej mieć entuzjastyczne recenzje krytyków? Albo recenzje w ogóle?

Czy chcesz wiedzieć, kiedy przechodzi się od bycia autorem “czegośtam” do pełnoprawnego bycia pisarzem? Może masz już kilka napisanych książek, a może dopiero pracujesz nad debiutem. Na pewno najlepsze w życiu pisarza jeszcze przed Tobą. Ale jak długo trzeba będzie na to czekać?

Chciałbym podzielić się z Tobą wiedzą “na skróty”, żeby przekazać doświadczenie zebrane przez wielu autorów, które ułatwi Ci życie “literackie”.

Oto moja propozycja – półroczny kurs internetowy, w czasie którego poznasz tajniki przygotowywania powieści i pracy nad tekstem, aby sprawnie napisać książkę (lub poprawić już napisaną).

Szczegóły tutaj: kurs-6m2Patronat merytoryczny:
tabliczka-ns-m

Patronat książkowy:
tabliczka-tarabuk-m

1 thought on “Jak zostać pisarzem?”

  1. Teraz wystarczy tylko chcieć i dążyć do tego celu za wszelką cenę, nawet jeśli nie uda się zainteresować książką odpowiednich osób to zawsze można samemu wydać z rozpisani.pl , to coraz popularniejsza u nas metoda i całkowicie ją popieram, niech czytelnicy decydują o wartości książki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *